NEW Callaway Quantum Max 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
This is a Brand New Callaway Quantum Max 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAQUHY650186 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Quantum Max |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 5.5 60g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | 0.37 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Callaway Quantum Max 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
NEW Callaway Quantum Max 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
This is a Brand New Callaway Quantum Max 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAQUHY650186 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Quantum Max |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 5.5 60g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | 0.37 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $494.90
-65%$494.90
$173.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New Callaway Quantum Max 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAQUHY650186 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Quantum Max |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 5.5 60g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | 0.37 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























