NEW Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511651 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Gliderail |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 39.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
NEW Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511651 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Gliderail |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 39.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $276.29
-65%$276.29
$96.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Gliderail 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511651 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Gliderail |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 39.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























