NEW Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid / 17 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511663 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Hy-Wood |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 17 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 41.25 |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid / 17 Degrees / Ladies Flex
NEW Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid / 17 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511663 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Hy-Wood |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 17 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 41.25 |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $312.50
-65%$312.50
$109.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cleveland Halo XL Hy-Wood 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CLHAHY511663 |
| Brand: | Cleveland |
| Model: | Halo XL Hy-Wood |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 17 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Ascent 40 W |
| Measured Length: | 41.25 |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























