NEW Cobra DS Adapt LS 3 Fairway Wood / 14.5 Degrees / Stiff Flex
This is a Brand New Cobra DS Adapt LS 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CODSFA113152 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | DS Adapt LS |
| Original Manufacturers RRP: | £349.00 |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 60g 6.0 |
| Measured Length: | 43.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









NEW Cobra DS Adapt LS 3 Fairway Wood / 14.5 Degrees / Stiff Flex
NEW Cobra DS Adapt LS 3 Fairway Wood / 14.5 Degrees / Stiff Flex
This is a Brand New Cobra DS Adapt LS 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CODSFA113152 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | DS Adapt LS |
| Original Manufacturers RRP: | £349.00 |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 60g 6.0 |
| Measured Length: | 43.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $460.03
-65%$460.03
$161.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New Cobra DS Adapt LS 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CODSFA113152 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | DS Adapt LS |
| Original Manufacturers RRP: | £349.00 |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Denali 60g 6.0 |
| Measured Length: | 43.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























