NEW Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid / 28 Degrees / Ladies Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIHY531216 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | KING F9 Speedback |
| Club Number: | 6 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 28 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Atmos 60 W |
| Measured Length: | 37.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid / 28 Degrees / Ladies Flex / Left-Handed
NEW Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid / 28 Degrees / Ladies Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIHY531216 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | KING F9 Speedback |
| Club Number: | 6 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 28 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Atmos 60 W |
| Measured Length: | 37.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $147.53
-65%$147.53
$51.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra KING F9 Speedback 6 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIHY531216 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | KING F9 Speedback |
| Club Number: | 6 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 28 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Atmos 60 W |
| Measured Length: | 37.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























