NEW Cobra King Radspeed 3 Fairway Wood / 14.5 Degree / Senior Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra King Radspeed 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIFA206046 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | King Radspeed |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Evenflow Riptide CB 40g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect Demo |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









NEW Cobra King Radspeed 3 Fairway Wood / 14.5 Degree / Senior Flex / Left-Handed
NEW Cobra King Radspeed 3 Fairway Wood / 14.5 Degree / Senior Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra King Radspeed 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIFA206046 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | King Radspeed |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Evenflow Riptide CB 40g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect Demo |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $296.40
-65%$296.40
$103.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Cobra King Radspeed 3 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COKIFA206046 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | King Radspeed |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 14.5 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Evenflow Riptide CB 40g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Cobra Connect Demo |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |






















