NEW Srixon ZX MK II 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Regular Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX MK II 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXFA738179 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX MK II |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 60g 5.5 |
| Measured Length: | 42.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Srixon ZX MK II 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Regular Flex / Left-Handed
NEW Srixon ZX MK II 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Regular Flex / Left-Handed
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX MK II 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXFA738179 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX MK II |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 60g 5.5 |
| Measured Length: | 42.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $441.25
-65%$441.25
$154.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX MK II 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXFA738179 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX MK II |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 60g 5.5 |
| Measured Length: | 42.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























