NEW Srixon ZX5 MKII Driver / 10.5 Degrees / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX5 MKII Driver. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXDR370211 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX5 MKII |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Small Batch Even Flow Riptide 6.0 S 50g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | 0.25 Inches Longer |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| LS Club Head (Low Spin) | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Srixon ZX5 MKII Driver / 10.5 Degrees / Stiff Flex
NEW Srixon ZX5 MKII Driver / 10.5 Degrees / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX5 MKII Driver. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXDR370211 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX5 MKII |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Small Batch Even Flow Riptide 6.0 S 50g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | 0.25 Inches Longer |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| LS Club Head (Low Spin) | |
Original: $477.46
-65%$477.46
$167.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Srixon ZX5 MKII Driver. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | SRZXDR370211 |
| Brand: | Srixon |
| Model: | ZX5 MKII |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Small Batch Even Flow Riptide 6.0 S 50g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | 0.25 Inches Longer |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| LS Club Head (Low Spin) | |
























