NEW TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid / 20 Degrees / A Flex
This is a Brand New TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIHY636675 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi35 Max |
| Original Manufacturers RRP: | £309.00 |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 20 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Air Speeder 50 A |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip Standard |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid / 20 Degrees / A Flex
NEW TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid / 20 Degrees / A Flex
This is a Brand New TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIHY636675 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi35 Max |
| Original Manufacturers RRP: | £309.00 |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 20 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Air Speeder 50 A |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip Standard |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $367.49
-65%$367.49
$128.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New TaylorMade Qi35 Max 3 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIHY636675 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi35 Max |
| Original Manufacturers RRP: | £309.00 |
| Club Number: | 3 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 20 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Air Speeder 50 A |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip Standard |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























