NEW TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
This is a Brand New TaylorMade Spider 5K ZT Putter. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU631773 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 34.0 |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Spider 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









NEW TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
NEW TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
This is a Brand New TaylorMade Spider 5K ZT Putter. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU631773 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 34.0 |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Spider 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $826.17
-65%$826.17
$289.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New TaylorMade Spider 5K ZT Putter. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU631773 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 34.0 |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Spider 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























