NEW Titleist GT3 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
This is a Brand New Titleist GT3 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIGTHY807622 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | GT3 |
| Original Manufacturers RRP: | £299.00 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Tensei 1K Blue 65HY |
| Measured Length: | 40.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








NEW Titleist GT3 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
NEW Titleist GT3 4 Hybrid / 21 Degrees / Regular Flex
This is a Brand New Titleist GT3 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIGTHY807622 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | GT3 |
| Original Manufacturers RRP: | £299.00 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Tensei 1K Blue 65HY |
| Measured Length: | 40.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $524.41
-65%$524.41
$183.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New Titleist GT3 4 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIGTHY807622 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | GT3 |
| Original Manufacturers RRP: | £299.00 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Tensei 1K Blue 65HY |
| Measured Length: | 40.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























