NEW Titleist U505 2 Hybrid / 18 Degrees / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Titleist U505 2 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIU5HY659253 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | U505 |
| Club Number: | 2 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 6.0 80g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










NEW Titleist U505 2 Hybrid / 18 Degrees / Stiff Flex
NEW Titleist U505 2 Hybrid / 18 Degrees / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Titleist U505 2 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIU5HY659253 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | U505 |
| Club Number: | 2 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 6.0 80g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $293.72
-65%$293.72
$102.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Titleist U505 2 Hybrid. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIU5HY659253 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | U505 |
| Club Number: | 2 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS Smoke RDX 6.0 80g |
| Measured Length: | 39.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
























