Project X EvenFlow Green Driver Shaft / Ladies Flex / Callaway Adapter
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL2148037 |
| New or Used: | Used |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Club Number: | Driver |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Measured Length: | 43.25 Inches |
| Grip Details: | Callaway Winn Ladies |
| Adapter: | Callaway |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| Grip Fitted: | Yes |
| Details: | 4.0 W 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| Shaft | 8/10 Very Good Condition |
| Grip | 8/10 Very Good Condition |
| OTHER DETAILS | |
| Callaway Adapter. Playing Length 44.5'' | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns







Project X EvenFlow Green Driver Shaft / Ladies Flex / Callaway Adapter
Project X EvenFlow Green Driver Shaft / Ladies Flex / Callaway Adapter
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL2148037 |
| New or Used: | Used |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Club Number: | Driver |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Measured Length: | 43.25 Inches |
| Grip Details: | Callaway Winn Ladies |
| Adapter: | Callaway |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| Grip Fitted: | Yes |
| Details: | 4.0 W 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| Shaft | 8/10 Very Good Condition |
| Grip | 8/10 Very Good Condition |
| OTHER DETAILS | |
| Callaway Adapter. Playing Length 44.5'' | |
Original: $92.54
-65%$92.54
$32.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL2148037 |
| New or Used: | Used |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green |
| Club Number: | Driver |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Measured Length: | 43.25 Inches |
| Grip Details: | Callaway Winn Ladies |
| Adapter: | Callaway |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| Grip Fitted: | Yes |
| Details: | 4.0 W 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| Shaft | 8/10 Very Good Condition |
| Grip | 8/10 Very Good Condition |
| OTHER DETAILS | |
| Callaway Adapter. Playing Length 44.5'' | |





















