Used 48" Junior Set
This second hand 48" Junior Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | 48JU658118 |
| Model: | 48" |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 0.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Includes | Driver, FW, Hybrid, 6-SW, Putter and Bag |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Used 48" Junior Set
Used 48" Junior Set
This second hand 48" Junior Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | 48JU658118 |
| Model: | 48" |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 0.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Includes | Driver, FW, Hybrid, 6-SW, Putter and Bag |
Original: $257.51
-65%$257.51
$90.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand 48" Junior Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | 48JU658118 |
| Model: | 48" |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 0.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Includes | Driver, FW, Hybrid, 6-SW, Putter and Bag |
























