Used Bettinardi BB-1W Putter / 35.0 Inches
This second hand Bettinardi BB-1W Putter has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU174343 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-1W |
| Original Manufacturers RRP: | £429.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | Bettinardi Lamkin Deep Etched |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used Bettinardi BB-1W Putter / 35.0 Inches
Used Bettinardi BB-1W Putter / 35.0 Inches
This second hand Bettinardi BB-1W Putter has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU174343 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-1W |
| Original Manufacturers RRP: | £429.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | Bettinardi Lamkin Deep Etched |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $405.04
-65%$405.04
$141.76Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Bettinardi BB-1W Putter has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU174343 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-1W |
| Original Manufacturers RRP: | £429.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | Bettinardi Lamkin Deep Etched |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























