Used Bettinardi BB-8W Putter / 33.0 Inches
This second hand Bettinardi BB-8W Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU000363 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-8W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 33.0 |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | SuperStroke Traxion Flatso 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Bettinardi BB-8W Putter / 33.0 Inches
Used Bettinardi BB-8W Putter / 33.0 Inches
This second hand Bettinardi BB-8W Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU000363 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-8W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 33.0 |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | SuperStroke Traxion Flatso 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Original: $551.23
-65%$551.23
$192.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Bettinardi BB-8W Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | BEBBPU000363 |
| Brand: | Bettinardi |
| Model: | BB-8W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 33.0 |
| Neck Type: | Crank / Plumbers / L Neck |
| Grip Details: | SuperStroke Traxion Flatso 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
























