Used Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
This second hand Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR874020 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex DCB & Apex 21 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | null Project X IO 6.0 110g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CP2 Pro Midsize & Golf Pride Z-Grip |
| Details: | Project X IO 6.0 110g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Make Up | #4 Iron Apex DCB / 5-AW Apex 21 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
Used Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
This second hand Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR874020 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex DCB & Apex 21 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | null Project X IO 6.0 110g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CP2 Pro Midsize & Golf Pride Z-Grip |
| Details: | Project X IO 6.0 110g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Make Up | #4 Iron Apex DCB / 5-AW Apex 21 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Apex DCB & Apex 21 Combo Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR874020 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex DCB & Apex 21 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | null Project X IO 6.0 110g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CP2 Pro Midsize & Golf Pride Z-Grip |
| Details: | Project X IO 6.0 110g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Set Make Up | #4 Iron Apex DCB / 5-AW Apex 21 |
























