Used Callaway Apex Pro 21 Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
This second hand Callaway Apex Pro 21 Iron Set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR342080 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex Pro 21 |
| Original Manufacturers RRP: | £1265.00 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Model: | Project X LS 6.0 120g |
| Relative Length: | 0.50 Inches Longer |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Mid |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Callaway Apex Pro 21 Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
Used Callaway Apex Pro 21 Iron Set / 4 - PW + AW / Stiff Flex
This second hand Callaway Apex Pro 21 Iron Set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR342080 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex Pro 21 |
| Original Manufacturers RRP: | £1265.00 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Model: | Project X LS 6.0 120g |
| Relative Length: | 0.50 Inches Longer |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Mid |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $918.72
-65%$918.72
$321.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Apex Pro 21 Iron Set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAAPIR342080 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Apex Pro 21 |
| Original Manufacturers RRP: | £1265.00 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Additional Club: | AW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Model: | Project X LS 6.0 120g |
| Relative Length: | 0.50 Inches Longer |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Mid |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























