Used Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid / 27 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIHY200071 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha 2023 |
| Original Manufacturers RRP: | £249.95 |
| Club Number: | 5 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 27 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway RCH 45 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize+ |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid / 27 Degrees / Ladies Flex
Used Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid / 27 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIHY200071 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha 2023 |
| Original Manufacturers RRP: | £249.95 |
| Club Number: | 5 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 27 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway RCH 45 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize+ |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Original: $232.03
-65%$232.03
$81.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Big Bertha 2023 5 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIHY200071 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha 2023 |
| Original Manufacturers RRP: | £249.95 |
| Club Number: | 5 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 27 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway RCH 45 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin ST Soft Undersize+ |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























