Used Callaway EPIC Flash Driver / 10.5 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway EPIC Flash Driver has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAEPDR301476 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | EPIC Flash |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Even Flow 4.0W 45g |
| Measured Length: | 44.50 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Undersize |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Callaway EPIC Flash Driver / 10.5 Degrees / Ladies Flex
Used Callaway EPIC Flash Driver / 10.5 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway EPIC Flash Driver has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAEPDR301476 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | EPIC Flash |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Even Flow 4.0W 45g |
| Measured Length: | 44.50 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Undersize |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $301.77
-65%$301.77
$105.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway EPIC Flash Driver has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAEPDR301476 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | EPIC Flash |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 10.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Even Flow 4.0W 45g |
| Measured Length: | 44.50 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Undersize |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























