Used Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge / 60.0 Deg / Wedge Flex / Left-Handed
This second hand Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAMAWE279141 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Mack Daddy CB 2024 |
| Club Number: | Lob Wedge |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 60.0 Degrees |
| Bounce: | 12 |
| Shaft Flex: | Wedge Flex (Regular Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Catalyst 65 W |
| Measured Length: | 35.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Used Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge / 60.0 Deg / Wedge Flex / Left-Handed
Used Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge / 60.0 Deg / Wedge Flex / Left-Handed
This second hand Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAMAWE279141 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Mack Daddy CB 2024 |
| Club Number: | Lob Wedge |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 60.0 Degrees |
| Bounce: | 12 |
| Shaft Flex: | Wedge Flex (Regular Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Catalyst 65 W |
| Measured Length: | 35.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Original: $174.35
-65%$174.35
$61.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Mack Daddy CB 2024 Lob Wedge has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAMAWE279141 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Mack Daddy CB 2024 |
| Club Number: | Lob Wedge |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Loft: | 60.0 Degrees |
| Bounce: | 12 |
| Shaft Flex: | Wedge Flex (Regular Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X Catalyst 65 W |
| Measured Length: | 35.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
























