Used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set / 4 - PW / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set. This Callaway iron set has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAPAIR825123 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Paradym Ai Smoke |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X IO 105g 5.5 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC Standard Align |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set / 4 - PW / Regular Flex
Used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set / 4 - PW / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set. This Callaway iron set has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAPAIR825123 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Paradym Ai Smoke |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X IO 105g 5.5 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC Standard Align |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Original: $969.68
-65%$969.68
$339.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Paradym Ai Smoke Iron Set. This Callaway iron set has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAPAIR825123 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Paradym Ai Smoke |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/High Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X IO 105g 5.5 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC Standard Align |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
























