Used Callaway Razr Fit 5 Fairway Wood / 18.0 Degrees / A Flex
This second hand Callaway Razr Fit 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CARAFA782313 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Razr Fit |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18.0 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | null Callaway 55 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride V-55 |
| Head Cover: | No |
| Details: | Callaway 55 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Callaway Razr Fit 5 Fairway Wood / 18.0 Degrees / A Flex
Used Callaway Razr Fit 5 Fairway Wood / 18.0 Degrees / A Flex
This second hand Callaway Razr Fit 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CARAFA782313 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Razr Fit |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18.0 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | null Callaway 55 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride V-55 |
| Head Cover: | No |
| Details: | Callaway 55 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Razr Fit 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CARAFA782313 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Razr Fit |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18.0 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | null Callaway 55 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride V-55 |
| Head Cover: | No |
| Details: | Callaway 55 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























