Used Callaway Rogue 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway Rogue 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAROHY445851 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Rogue |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Quaranta 40 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used Callaway Rogue 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
Used Callaway Rogue 4 Hybrid / 21 Degrees / Ladies Flex
This second hand Callaway Rogue 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAROHY445851 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Rogue |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Quaranta 40 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Callaway Rogue 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAROHY445851 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Rogue |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 21 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Aldila Quaranta 40 W |
| Measured Length: | 39.00 |
| Relative Length: | 1.00 Inches Shorter |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























