Used Cobra Baffler Rail F 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Stiff Flex
This second hand Cobra Baffler Rail F 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COBAFA765884 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | Baffler Rail F |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Motore Baffler Rail F 60g |
| Measured Length: | 42.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Cobra |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Cobra Baffler Rail F 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Stiff Flex
Used Cobra Baffler Rail F 5 Fairway Wood / 18 Degrees / Stiff Flex
This second hand Cobra Baffler Rail F 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COBAFA765884 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | Baffler Rail F |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Motore Baffler Rail F 60g |
| Measured Length: | 42.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Cobra |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Cobra Baffler Rail F 5 Wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | COBAFA765884 |
| Brand: | Cobra |
| Model: | Baffler Rail F |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 18 Degrees |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Motore Baffler Rail F 60g |
| Measured Length: | 42.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Cobra |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























