Used Mizuno ST190 Driver / 9.5 Degrees / Regular Flex
This second hand Mizuno ST190 Driver has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MISTDR782444 |
| Brand: | Mizuno |
| Model: | ST190 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 3798215000000253039 Denali Red 5.5 60g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| Details: | Denali Red 5.5 60g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Mizuno ST190 Driver / 9.5 Degrees / Regular Flex
Used Mizuno ST190 Driver / 9.5 Degrees / Regular Flex
This second hand Mizuno ST190 Driver has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MISTDR782444 |
| Brand: | Mizuno |
| Model: | ST190 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 3798215000000253039 Denali Red 5.5 60g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| Details: | Denali Red 5.5 60g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Original: $276.29
-65%$276.29
$96.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Mizuno ST190 Driver has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MISTDR782444 |
| Brand: | Mizuno |
| Model: | ST190 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 3798215000000253039 Denali Red 5.5 60g |
| Measured Length: | 45.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin Crossline 360 Standard |
| Head Cover: | No |
| Adjustment Tool: | No |
| Details: | Denali Red 5.5 60g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
























