Used Odyssey O-Works 1W Putter / 35.0 Inches
This second hand Odyssey O-Works 1W Putter has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ODO0PU086149 |
| Brand: | Odyssey |
| Model: | O-Works 1W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Double Bend |
| Grip Details: | Golf Pride Tour SNSR 140cc Soft |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Used Odyssey O-Works 1W Putter / 35.0 Inches
Used Odyssey O-Works 1W Putter / 35.0 Inches
This second hand Odyssey O-Works 1W Putter has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ODO0PU086149 |
| Brand: | Odyssey |
| Model: | O-Works 1W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Double Bend |
| Grip Details: | Golf Pride Tour SNSR 140cc Soft |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Original: $202.52
-65%$202.52
$70.88Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Odyssey O-Works 1W Putter has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ODO0PU086149 |
| Brand: | Odyssey |
| Model: | O-Works 1W |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Measured Length: | 35.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Double Bend |
| Grip Details: | Golf Pride Tour SNSR 140cc Soft |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
























