Used RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid
This second hand RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | OTOTTR569087 |
| Brand: | RawSpeed |
| Model: | Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Included | 100g, 150g & 200g Weights |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






Used RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid
Used RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid
This second hand RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | OTOTTR569087 |
| Brand: | RawSpeed |
| Model: | Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Included | 100g, 150g & 200g Weights |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand RawSpeed Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack Training Aid has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | OTOTTR569087 |
| Brand: | RawSpeed |
| Model: | Golf Swing Speed Training Stick +3 X Weight Pack |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
| OTHER DETAILS | |
| Included | 100g, 150g & 200g Weights |























