Used TaylorMade BRNR Mini Copper Driver / 13.5 Degrees / TX Flex
This second hand TaylorMade BRNR Mini Copper Driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TABRDR227265 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | BRNR Mini Copper |
| Original Manufacturers RRP: | £379.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 13.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | TX Flex (X-Stiff Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 1K Series PRO White 70 TX |
| Measured Length: | 43.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used TaylorMade BRNR Mini Copper Driver / 13.5 Degrees / TX Flex
Used TaylorMade BRNR Mini Copper Driver / 13.5 Degrees / TX Flex
This second hand TaylorMade BRNR Mini Copper Driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TABRDR227265 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | BRNR Mini Copper |
| Original Manufacturers RRP: | £379.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 13.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | TX Flex (X-Stiff Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 1K Series PRO White 70 TX |
| Measured Length: | 43.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Original: $734.97
-65%$734.97
$257.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand TaylorMade BRNR Mini Copper Driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TABRDR227265 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | BRNR Mini Copper |
| Original Manufacturers RRP: | £379.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 13.5 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | TX Flex (X-Stiff Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | 1K Series PRO White 70 TX |
| Measured Length: | 43.50 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
























