Used TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid / 22 Degrees / A Flex
This second hand TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAJEHY183128 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Jetspeed |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Matrix Velox T M 55g |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | TaylorMade |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Used TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid / 22 Degrees / A Flex
Used TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid / 22 Degrees / A Flex
This second hand TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAJEHY183128 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Jetspeed |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Matrix Velox T M 55g |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | TaylorMade |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Original: $89.86
-65%$89.86
$31.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand TaylorMade Jetspeed 4 Hybrid has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAJEHY183128 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Jetspeed |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Matrix Velox T M 55g |
| Measured Length: | 40.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | TaylorMade |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
























