Used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set. This TaylorMade iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAOTIR262262 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | P7MC & P7MB 2023 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125g |
| Relative Length: | Other |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
Used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set. This TaylorMade iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAOTIR262262 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | P7MC & P7MB 2023 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125g |
| Relative Length: | Other |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $1,157.45
-65%$1,157.45
$405.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade P7MC & P7MB 2023 Combo Iron Set. This TaylorMade iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAOTIR262262 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | P7MC & P7MB 2023 Combo |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125g |
| Relative Length: | Other |
| Grip Details: | Golf Pride New Decade Multi Compound |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























