Used TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter / Left-Handed
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU379081 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT Counter Balance |
| Original Manufacturers RRP: | £499.00 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Measured Length: | 36.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Tour 2.0 XL |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter / Left-Handed
Used TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter / Left-Handed
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU379081 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT Counter Balance |
| Original Manufacturers RRP: | £499.00 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Measured Length: | 36.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Tour 2.0 XL |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Original: $771.18
-65%$771.18
$269.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Counter Balance Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU379081 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT Counter Balance |
| Original Manufacturers RRP: | £499.00 |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Measured Length: | 36.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Tour 2.0 XL |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























