Used TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU587575 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Model: | 3798215000000464003 Black |
| Measured Length: | 34.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Pistol 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
Used TaylorMade Spider 5K ZT Putter / 34.0 Inches
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU587575 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Model: | 3798215000000464003 Black |
| Measured Length: | 34.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Pistol 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Original: $734.97
-65%$734.97
$257.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand TaylorMade Spider 5K ZT Putter has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASPPU587575 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Spider 5K ZT |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Model: | 3798215000000464003 Black |
| Measured Length: | 34.0 |
| Relative Length: | Standard |
| Neck Type: | Zero Torque |
| Grip Details: | SuperStroke Pistol 1.0 |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























