Used TaylorMade Stealth HD Driver / 9.0 Degrees / A Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade Stealth HD Driver. This TaylorMade driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASTDR256658 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth HD |
| Original Manufacturers RRP: | £469.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.0 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Air Speeder 45 A |
| Measured Length: | 45.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used TaylorMade Stealth HD Driver / 9.0 Degrees / A Flex
Used TaylorMade Stealth HD Driver / 9.0 Degrees / A Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade Stealth HD Driver. This TaylorMade driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASTDR256658 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth HD |
| Original Manufacturers RRP: | £469.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.0 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Air Speeder 45 A |
| Measured Length: | 45.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used TaylorMade Stealth HD Driver. This TaylorMade driver has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TASTDR256658 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Stealth HD |
| Original Manufacturers RRP: | £469.00 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 9.0 Degrees (Adjustable) |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Air Speeder 45 A |
| Measured Length: | 45.75 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Lamkin |
| Head Cover: | Yes |
| Adjustment Tool: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
























