Used Titleist 620 CB 4 Iron / X-Stiff Flex
This second hand Titleist 620 CB 4 Iron has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62SI237019 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125 g |
| Measured Length: | 39.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns








Used Titleist 620 CB 4 Iron / X-Stiff Flex
Used Titleist 620 CB 4 Iron / X-Stiff Flex
This second hand Titleist 620 CB 4 Iron has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62SI237019 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125 g |
| Measured Length: | 39.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
Original: $166.31
-65%$166.31
$58.21Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Titleist 620 CB 4 Iron has been given a B grade rating which means it's in very good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62SI237019 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.5 125 g |
| Measured Length: | 39.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | B (Very Good) |
























