Used Titleist 620 CB Iron Set / 7 - PW / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Titleist 620 CB Iron Set. This Titleist iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR645008 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Set Make-Up: | 7 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | 0.25 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Titleist 620 CB Iron Set / 7 - PW / Stiff Flex
Used Titleist 620 CB Iron Set / 7 - PW / Stiff Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Titleist 620 CB Iron Set. This Titleist iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR645008 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Set Make-Up: | 7 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | 0.25 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $595.49
-65%$595.49
$208.42Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Titleist 620 CB Iron Set. This Titleist iron set has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR645008 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 CB |
| Set Make-Up: | 7 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | 0.25 Inches Shorter |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet 360 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
























