Used Titleist 620 MB Iron Set / 4 - PW / Stiff Flex / Left-Handed
This second hand Titleist 620 MB Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR422386 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 MB |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Low Handicapper |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Titleist 620 MB Iron Set / 4 - PW / Stiff Flex / Left-Handed
Used Titleist 620 MB Iron Set / 4 - PW / Stiff Flex / Left-Handed
This second hand Titleist 620 MB Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR422386 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 MB |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Low Handicapper |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
Original: $918.72
-65%$918.72
$321.55Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Titleist 620 MB Iron Set has been given a C grade rating which means it's in good condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TI62IR422386 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | 620 MB |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Low Handicapper |
| Dexterity: | Left-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Shaft Material: | Steel |
| Shaft Model: | Project X LZ 6.0 120 g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride CPX Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | C (Good) |
























