Used Titleist T150 2025 Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
This second hand Titleist T150 2025 Iron Set has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIT1IR224428 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | T150 2025 |
| Original Manufacturers RRP: | £1349.95 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Rifle 6.5 120g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC +4 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns











Used Titleist T150 2025 Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
Used Titleist T150 2025 Iron Set / 4 - PW / X-Stiff Flex
This second hand Titleist T150 2025 Iron Set has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIT1IR224428 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | T150 2025 |
| Original Manufacturers RRP: | £1349.95 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Rifle 6.5 120g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC +4 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Original: $1,928.63
-65%$1,928.63
$675.02Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Titleist T150 2025 Iron Set has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TIT1IR224428 |
| Brand: | Titleist |
| Model: | T150 2025 |
| Original Manufacturers RRP: | £1349.95 |
| Set Make-Up: | 4 - PW |
| Player Type: | Mid/Low Handicapper |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Rifle 6.5 120g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride MCC +4 Standard |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























