Used Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid / 22 Degrees / X-Stiff Flex
This second hand Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | WIDYHY089040 |
| Brand: | Wilson |
| Model: | Dynapwr 2025 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS 6.5 80g HY |
| Measured Length: | 40.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet Align |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns










Used Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid / 22 Degrees / X-Stiff Flex
Used Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid / 22 Degrees / X-Stiff Flex
This second hand Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | WIDYHY089040 |
| Brand: | Wilson |
| Model: | Dynapwr 2025 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS 6.5 80g HY |
| Measured Length: | 40.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet Align |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
Original: $312.50
-65%$312.50
$109.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This second hand Wilson Dynapwr 2025 4 Hybrid has been given an A grade rating which means it's in excellent condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | WIDYHY089040 |
| Brand: | Wilson |
| Model: | Dynapwr 2025 |
| Club Number: | 4 |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22 Degrees |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Project X HZRDUS 6.5 80g HY |
| Measured Length: | 40.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Tour Velvet Align |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | A (Excellent) |
























