NEW Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Shaft / A Flex / .370 Tip
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Hybrid Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ALSYCL337664 |
| Brand: | Aldila |
| Model: | Synergy HY 50 A |
| Club Number: | Rescue / Hybrid / Utility |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Measured Length: | 42.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Synergy HY 50 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .370 Tip | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




NEW Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Shaft / A Flex / .370 Tip
NEW Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Shaft / A Flex / .370 Tip
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Hybrid Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ALSYCL337664 |
| Brand: | Aldila |
| Model: | Synergy HY 50 A |
| Club Number: | Rescue / Hybrid / Utility |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Measured Length: | 42.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Synergy HY 50 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .370 Tip | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Aldila Synergy HY 50 A Rescue / Hybrid / Utility Hybrid Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | ALSYCL337664 |
| Brand: | Aldila |
| Model: | Synergy HY 50 A |
| Club Number: | Rescue / Hybrid / Utility |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Measured Length: | 42.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Synergy HY 50 A |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .370 Tip | |






















