NEW Callaway X Series 2018 4 Iron / 22.0 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Callaway X Series 2018 4 Iron. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAXSI377529 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | X Series 2018 |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22.0 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | San Diego 4.0 47g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





NEW Callaway X Series 2018 4 Iron / 22.0 Degrees / Ladies Flex
NEW Callaway X Series 2018 4 Iron / 22.0 Degrees / Ladies Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Callaway X Series 2018 4 Iron. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAXSI377529 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | X Series 2018 |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22.0 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | San Diego 4.0 47g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $92.54
-65%$92.54
$32.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Callaway X Series 2018 4 Iron. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CAXSI377529 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | X Series 2018 |
| Club Number: | 4 Iron |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 22.0 Degrees |
| Shaft Flex: | Ladies Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | San Diego 4.0 47g |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |























