NEW Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft / X-Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MIKUCL463730 |
| Brand: | Mitsubishi |
| Model: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Measured Length: | 44.50 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .335 Tip Size | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






NEW Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft / X-Flex
NEW Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft / X-Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MIKUCL463730 |
| Brand: | Mitsubishi |
| Model: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Measured Length: | 44.50 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .335 Tip Size | |
Original: $122.05
-65%$122.05
$42.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Mitsubishi Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | MIKUCL463730 |
| Brand: | Mitsubishi |
| Model: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | X-Stiff Flex |
| Measured Length: | 44.50 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | Kuro Kage Silver Fifth Gen Series 60g X |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| .335 Tip Size | |























