NEW Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft / Regular Flex / UNCUT
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202330 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




NEW Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft / Regular Flex / UNCUT
NEW Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft / Regular Flex / UNCUT
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202330 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |
Original: $87.18
-65%$87.18
$30.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 65g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202330 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 65g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |























