NEW Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL488071 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 45.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| RAW LENGTH OF 34 INCH | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





NEW Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft / Regular Flex
NEW Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL488071 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 45.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| RAW LENGTH OF 34 INCH | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Green 5.5 R 45g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL488071 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 45.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Green 5.5 R 45g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| RAW LENGTH OF 34 INCH | |























