NEW Project X EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 70g Driver Shaft / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 50g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202605 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 R 70g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 70g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




NEW Project X EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 70g Driver Shaft / Regular Flex
NEW Project X EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 70g Driver Shaft / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 50g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202605 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 R 70g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 70g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |
Original: $92.54
-65%$92.54
$32.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New Project X EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 50g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PREVCL202605 |
| Brand: | Project X |
| Model: | EvenFlow Riptide Black-Orange 5.5 R 70g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Grip Fitted: | No |
| Details: | EvenFlow Riptide Black/Orange 5.5 R 70g |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| 0.335 Tip | |
| NEW UNCUT SHAFT | |























