NEW Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft / Stiff Flex
This is a Brand New Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PRHZCL807002 |
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Gen 4 6.0 60g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| Uncut | |
| .335 Tip | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






NEW Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft / Stiff Flex
NEW Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft / Stiff Flex
This is a Brand New Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PRHZCL807002 |
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Gen 4 6.0 60g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| Uncut | |
| .335 Tip | |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This is a Brand New Project X HZRDUS Gen 4 6.0 60g Driver Shaft. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | PRHZCL807002 |
| Brand: | Project X |
| Model: | HZRDUS Gen 4 6.0 60g |
| Club Number: | Driver |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Shaft Flex: | Stiff Flex |
| Measured Length: | 46.00 |
| Adapter Orientation: | Right handed |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
| OTHER DETAILS | |
| Uncut | |
| .335 Tip | |






















