NEW TaylorMade Qi10 Max 5 Fairway Wood / 19 Degrees / A Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New TaylorMade Qi10 Max 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIFA120274 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi10 Max |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 19 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Speeder NX 50 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









NEW TaylorMade Qi10 Max 5 Fairway Wood / 19 Degrees / A Flex
NEW TaylorMade Qi10 Max 5 Fairway Wood / 19 Degrees / A Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New TaylorMade Qi10 Max 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIFA120274 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi10 Max |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 19 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Speeder NX 50 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |
Original: $570.01
-65%$570.01
$199.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this Brand New TaylorMade Qi10 Max 5 Wood. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | TAQIFA120274 |
| Brand: | TaylorMade |
| Model: | Qi10 Max |
| Club Number: | 5 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 19 Degrees |
| Shaft Flex: | A Flex (Senior Flex) |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Fujikura Speeder NX 50 A |
| Measured Length: | 42.25 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Golf Pride Z-Grip |
| Head Cover: | Yes |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | New |























