Used Callaway Big Bertha Diablo 3 Fairway Wood / 15 Degrees / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Big Bertha Diablo 3 Wood. This Callaway fairway wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIFA259189 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha Diablo |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 15 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway Golf 60g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns









Used Callaway Big Bertha Diablo 3 Fairway Wood / 15 Degrees / Regular Flex
Used Callaway Big Bertha Diablo 3 Fairway Wood / 15 Degrees / Regular Flex
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Big Bertha Diablo 3 Wood. This Callaway fairway wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIFA259189 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha Diablo |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 15 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway Golf 60g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |
Original: $87.18
-65%$87.18
$30.51Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Here at Replay Golf we take great pride in providing the best new and second hand golf clubs and equipment like this used Callaway Big Bertha Diablo 3 Wood. This Callaway fairway wood has been given a D grade rating which means it's in fair condition. Please check our condition rating guide for more information about how we grade our new and used golf clubs. If you need assistance, please contact us on 01344 291831 - our team of PGA Professionals can help!
| ITEM DETAILS | |
| Reference: | CABIFA259189 |
| Brand: | Callaway |
| Model: | Big Bertha Diablo |
| Club Number: | 3 Wood |
| Dexterity: | Right-Handed |
| Loft: | 15 Degrees |
| Shaft Flex: | Regular Flex |
| Shaft Material: | Graphite |
| Shaft Model: | Callaway Golf 60g |
| Measured Length: | 43.00 |
| Relative Length: | Standard |
| Grip Details: | Callaway |
| Head Cover: | No |
| CONDITION DETAILS | |
| New or Used: | Used |
| Condition Grade: | D (Fair) |






















